1996’da kurulduğu günden beri ISOLAB yüksek ürün kalitesinden güç alan, müşteri memnuniyetinde büyük bir empati kurduğu kadar, hizmet kalitesi ile geçmişten aldığı gücünü geleceğine taşıyan bir marka olmuştur. 
ISOLAB, müşterilerinin yararına öncü ve girişimci bir yaklaşımla laboratuvar sarf malzemeleri üretmek ve tedarik etmek konusunda uzmandır. Müşteri odaklılık anlayışı ve taviz verilmeyen ürün kalitesi sayesinde meydana gelen firma bilinirliğiyle ISOLAB bugün dünyanın en güvenilir ve lider markalarından bir tanesidir.

Büyük resim, baktığımız yere göre değişir. Bizim için resmin tek değişmeyeni kalitedir. Zaman bizleri nasıl şekillendirirse şekillendirsin son ürün kalitemiz, hizmet kalitemiz, insan kalitem iz ve üretim kalitemiz asla değişemez. Pusulamız daima kaliteyi gösterir ve markamızı kalite ve değerle özdeşleştiririz. Güvenden daha önemli hiçbir şey yok. Adımızın hemen yanında güven kelimesi parlar.

Oyunun kurallarını her gün yeniden yazmak istiyoruz. İlk kuralımız imkânsız kelimesini tanımamak. Bizim sözlüğümüzde imkânsız yok. Fırsat, çözüm, esneklik ve geniş düşünme var. Başarıyı bizim kadar isteyenler için “mutlaka bir yolu var” dır. Bizim için hevesle oynadığımız bu oyunda tek hakem müşterilerimiz. Galibiyetimizi ise yalnızca müşteri memnuniyeti belirliyor.

İlk nefesimizden bugüne kadar adımızın hemen yanında güven kelimesi parlasın istedik. Öyle de oldu. Çünkü her şey güvenle başlar. Ve bir şey nasıl başlarsa öyle devam eder. Biz değişimi kucaklıyoruz. Bunun en önemli parçası teknoloji. Zamanın gerektirdiği teknolojinin asla gerisinde kalmadık. Üretimden, lojistiğe kadar her adımımızda en üst düzey teknoloji kullanıyoruz.

Şimdi ürünlerimize siz müşterilerimizin daha kolay ulaşabilmesi için online satış sitemizle karşınızdayız.