İşlem Rehberi


Üye Olma Linkine Tıklanması

isolab.com.tr'ye üye olmak için www.isolab.com.tr ana sayfamızın sol kısmında yer alan "Yeni Üyelik" seçeneğini tıklayın.

Üyelik Formunun Doldurulması ve Düzenlenmesi

Açılan "Üye Kayıt/Düzenleme" sayfasında Ad, Soyad, Cinsiyet, Doğum Yılı, E-posta ve/veya Mobil Cep Telefonu Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun.

Belirlediğiniz şifreyi ilgili alana girin. Bundan sonraki üye girişlerinizde, bu şifreyi ve e-postanızı girmeniz gerekecektir.

Üye girişleri e-posta ve şifre ile yapıldığından, e-posta adresinizi girmediğiniz taktirde, üyeliğiniz gerçekleşmeyecektir.

"Gizlilik ve Güvenlik Politikasını okudum, kabul ediyorum" kutucuğunu işaretleyip, "Kaydet" butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

isolab.com.tr gizlilik politikası, kişisel verilerin kullanım - işlenmesi ve tarafınıza ticari elektronik iletiler gönderilmesi için izin veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Daha sonra, ticari elektronik ileti gönderilmesini istemediğiniz durumda online@isolab.com.tr adresinden bize ulaşarak elektronik ileti gönderimlerini iptal ettirebilirsiniz. (Kanunen gönderilmesi mümkün/gereken iletiler devam eder.) Bu konudaki bilgilere, sayfanın alt kısmında yer alan menuden "Gizlilik Politikamız"a tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi değiştirmek istediğiniz zaman oturum açtıktan sonra sol tarafta çıkan "Kişisel Bilgilerim" alanından bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.