İşlem Rehberi


Havale / EFT ile Ödeme 

-Sipariinizi tamamlarken fatura ve teslimat bilgilerinizi girdikten / seçtikten sonra, ödeme seçeneklerinden Havale/EFT'yiş seçiniz.

-Havale /EFT ödeme seçeneğini seçtikten sonra alt kısımda yer alan ödeme yapabileceğiniz banka bilgisini seçiniz.

-Satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formu onaylarınızdan sonra siparişinizi tamamlayınız.

-Lütfen "TS..." ile başlayan sipariş numaranızı ve sipariş bedeliniz olan  "GENEL TOPLAM" (Türk Lirası) tutarını not alınız.

-Siparişinizi ödeme yapılmak üzere tamamladığınıza dair bir mail alacaksınız. 

-Ürün ve kargo bedellerinin toplamı olan "GENEL TOPLAM" tutarınızın en geç bir (1) iş günü içerisinde aşağıda bilgileri yer alan hesabımızda görünmesi halinde işleme alınacaktır.

Lütfen havalenizi yaparken açıklama bölümünde TS ile başlayan sipariş numaranızı ve ad-soyad (kurumsal fatura ise firma adı vb.) bilgilerinizi  belirtmeyi unutmayınız !

Hesap Bilgilerimiz:

AKBANK, ESENYURT HADIMKÖY YOLU ŞUBE

İNTERLAB E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN: TR55 0004 6008 8488 8000 0563 15 (Kur : TL)


Havaleniz alındıktan sonra size siparişinizin onaylanıp işleme alındığını bildiren bir e-posta ulaşmalıdır.


Üye Olma Linkine Tıklanması

isolab.com.tr'ye üye olmak için www.isolab.com.tr ana sayfamızın sol kısmında yer alan "Yeni Üyelik" seçeneğini tıklayın.

Üyelik Formunun Doldurulması ve Düzenlenmesi

Açılan "Üye Kayıt/Düzenleme" sayfasında Ad, Soyad, Cinsiyet, Doğum Yılı, E-posta ve/veya Mobil Cep Telefonu Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun.

Belirlediğiniz şifreyi ilgili alana girin. Bundan sonraki üye girişlerinizde, bu şifreyi ve e-postanızı girmeniz gerekecektir.

Üye girişleri e-posta ve şifre ile yapıldığından, e-posta adresinizi girmediğiniz taktirde, üyeliğiniz gerçekleşmeyecektir.

"Gizlilik ve Güvenlik Politikasını okudum, kabul ediyorum" kutucuğunu işaretleyip, "Kaydet" butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

isolab.com.tr gizlilik politikası, kişisel verilerin kullanım - işlenmesi ve tarafınıza ticari elektronik iletiler gönderilmesi için izin veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Daha sonra, ticari elektronik ileti gönderilmesini istemediğiniz durumda online@isolab.com.tr adresinden bize ulaşarak elektronik ileti gönderimlerini iptal ettirebilirsiniz. (Kanunen gönderilmesi mümkün/gereken iletiler devam eder.) Bu konudaki bilgilere, sayfanın alt kısmında yer alan menuden "Gizlilik Politikamız"a tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi değiştirmek istediğiniz zaman oturum açtıktan sonra sol tarafta çıkan "Kişisel Bilgilerim" alanından bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.